هزینه جراحی بینی

زیبایی چهره با پروتز گونه 
1398-07-13
جراحی لیفت صورت
جراحی لیفت صورت
1398-07-13

هزینه جراحی بینی

Contents

هزینه جراحی بینی

اغلب جراحی هایی که متقاضیان زیادی دارد در بحث هزینه همیشه چالش آفرین بوده اند. به قول معروف وقتی دست در برخی کارها زیاد می شود قاعدتا میزان قیمت آن ها نیز بسیار دچار نوسان خواهد شد. این ویژگی تمام فعالیت های پر مخاطب است . جراحی بینی نیز از خدماتی به  حساب می آید که هر ساله افراد زیادی را جذب خود کرده و در نتیجه به نوسانات هزینه های این جراحی دامن زده است.

نکته قابل ملاحظه در این جراحی ارتباط  مستقیم بین تجربه جراح بینی و هزینه های این جراحی است. شما با توجه به اینکه چه پزشکی را برای این جراحی انتخاب کرده باشید، ممکن است شاهد پیشنهاد هزینه های متفاوتی با دیگر پزشکان شوید. واضح است که پزشکان نامی در جراحی بینی و یا به عبارت دیگر بهترین جراح بینی هزینه بالاتری را برای انجام این جراحی برای شما در نظر خواهد گرفت. بنابراین تخصص و مهارت پزشک از عوامل مشخص در قیمت جراحی بینی است.

در ادامه به علل مختلف در تاثیرگذاری بر جراحی بینی خواهیم پرداخت که در این راستا گوشه چشمی هم به انواع جراحی بینی نیز می اندازیم:

هزینه های مرتبط با انواع جراحی بینی

همانطور که می دانید افراد به دلایل مختلفی خواهان انجام این جراحی هستند. گروهی در پی جراحی زیبایی بینی و گروهی خواستار بر طرف کردن اختلالاتی نظیر پولیپ بینی، انحراف بینی و یا شکستگی بینی هستند.

هزینه جراحی بینی استخوانی

نکته قابل توجه در تمامی انواع جراحی بینی زیبایی مانند جراحی بینی استخوانی و یا جراحی بینی گوشتی در این است که در هر یک از این دو جراحی اگر بیمار احتیاج به جراحی درمانی مثل جراحی پولیپ یا انحراف بینی داشته باشد، در میزان هزینه جراحی زیبایی شان بسیار تاثیر گذار است. اما به طور کلی هزینه این جراحی به نسبت جراحی بینی گوشتی کمتر خواهد بود.

هزینه جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی به علت اینکه افرد بسیاری برای تصمیم به انجام آن دچار تردی هستتند،جراحی مشکل و پر ریسکی است، چرا که بسیاری از افراد از برگشت فرم بینی به حالت قبل بعد از جراحی شکایت دارند. به همین علت جراحان معدودی می توانند نتیجه مطلوبی را برای بیماران ایجاد کنند و این توانایی در برخی از جراحان بینی موجب افزایش قیمت این نوع از جراحی بینی خواهد شد. بنابراین اگر بهترین دکتر جراحی بینی گوشتی را انتخاب کرده اید، باید پرداخت هزینه بالاتری را نیز انتظار داشته باشید.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی جهت انجام  و همچنین اطلاع از هزینه جراحی بینی   با دکتر ونون آصفی متخصص جراحی پلاستیک،  با شماره 36266644 071 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

هزینه جراحی بینی ترمیمی

در مواقعی اتفاق می افتد که بیمار پس از جراحی بینی به ایده آل خود دست نیافته و یا با مشکلاتی نظیر تنگی نفس و یا خونریزی و … مواجه شده است. در این صورت بیمار مجبور به جراحی ترمیمی بینی خواهد شد. هزینه این جراحی ها نیز اگر توسط پزشک سابق و یا پزشک جدید صورت گیرد دارای بهای متفاوتی خواهد بود.

کدام جراحی بینی مشمول استفاده از بیمه خواهد شد؟

همانطور که می دانید بیمه هزینه ای را برای جراحی های زیبایی پرداخت نمی کند و تمامی هزینه این گونه جراحی ها به عهده خود بیمار است، اما اگر جراحی به علت برطرف کردن بیماری صورت گیرد و در واقع توجیه پزشکی داشته باشدف بیمار می تواند از بیمه خود بهره مند شود. اما بیمه کدام جراحی را پوشش خواهد داد:

جراحی های مربوط به دهلیز بینی

جراحی مخروط داخلی بینی

شکستگی بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + دوازده =