زیبایی چهره با پروتز گونه 

جراحی انحراف بینی
1398-07-08
هزینه جراحی بینی
1398-07-08

زیبایی چهره با پروتز گونه 

Contents

زیبایی چهره با پروتز گونه

قرار دادن پروتز در صورت، یکی از انواع جراحی های زیبایی است، که می تواند زیبایی چهره افراد را دو چندان کند. این تاثیر گذاری باعث شده افراد زیادی برای انجام آن به جراحان مراجعه کنند. افرادی که به علت نداشتن بافت حجیم در قسمت گونه صورتی لاغر دارند متقاضی این جراحی ها هستند. البته پروتز را می توان در قسمت های دیگر مثل خط فک و چانه نیز به کار برد.

آنچه این گونه پروتز ها را محبوب کرده است، ایجاد چهره ای شاداب و جوان تر است.

در این مقاله سعی داریم با توجه به توضیحات متخصص جراحی پلاستیک ، دکتر ونونن آصفی به بررسی جراحی پروتز گونه بپردازیم:

پروتز گونه

پروتز گونه از انواع پروتز صورت است که استفاده از  آن باعث ایجاد چهره ای بشاش و شاداب می شود. این پروتز تاثیر شگفتی در زیبایی لبخند ایجاد خواهد کرد . گونه های برجسته از جمله عوامل مهم در داشتن چهره ای زیبا به شمار می آید، اما افراد زیادی از این نعمت محروم هستند.

پروتز گونه از انواع متعددی برخوردار است که هر کدام بنا  به شرایط متقاضی و یا سلیقه او اننتخاب می شود. این پرتز ها می توانند بافتی سفت یا نرم مانند داشته باشد، حتی متقاضیان می توانند از پروتز هایی استفاده کرنند که امکان برداشت آن نیز وجود داشته باشد.

انواع پروتز گونه

پروتز گونه را می توان از نظر کابرد در سه گروه قرار داد از جمله:

پروتز گونه ای

اگر می خواهید میزان برجستگی گونه ها زیاد باشد، می توانید از این نوع پروتز استفاده کنید که روی استخوان گونه قرار می گیرد.

پروتز زیر گونه

این پروتز ها برای افرادی که دچار افتادی گونه شده اند و یا دارای صورتی لاغر هستند استفاده می شود.

پروتز ترکییبی

این نوع پروتز جهت برطرف کردن مشکلات استخوانی گونه استفاده می شود.

همانطور که اشاره شد در برخی از انواع پروتز ها مثل پروتز سیلیکونی بیمار می تواند در صورت نیاز آن را از صورت خارج کند. اما دیگر پروتز ها بعد از گذشت زمان جزئی از بافت گونه خواهند شد. شاید بهتر باشد بدانید استفاده از پروتز های سیلیکونی به جهت بافتی متناسب با صورت و ایجاد برجستگی طبیعی و همچنین به علت مزیت بزرگ آن یعنی امکان تعویض و خارج کردن، بهترین نوع پروتز هستند.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی جهت انجام  تزریق ژل   با دکتر ونون آصفی متخصص جراحی پلاستیک،  با شماره 36266644 071 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

چندین جراحی با هم

اگر قصد انجام لیفت صورت ، ابرو و یا حتی جراحی بلفاروپلاستی و جراحی بینی را دارید می توانید از این فرصت استفاده کرده و با بهره گیری از جای برش در این جراحی ها از پروتز گونه را نیز استفاده کنید. در این صورت در واقع شما یک تیر را به دو نشان زده اید و همراه با جراحی های دیگر دارای گونه های برجسته نیز شده اید.

آیا پروتز گونه با دوام است؟

نکته قابل ملاحظه در پاسخ به این سوال توجه به تفاوت پروتز با بوتاکس یا ژل است. چرا که در جراحی پروتز گونه، پروتز انتخابی به استخوان فک پیچ خورده و جا به جا نمی شود. بنابراین این امکان را به شما می دهد که در صورت نارضایتی، آن را خارج کنید و همچنین این مزیت را نیز دارد که به علت پیچ شدن در زیر پوست حرکت نمی کند و در واقع جزئی از استخوان شما می شود.

چگونگی ایجاد برش در جراحی پروتز گونه

در این جراحی، جراح با ایجاد برش هایی در قسمت های زیر پلک و یا در دهان پروتز را جایگذاری می کند.

در نوع برش دهانی با ایجاد برش در داخل دهان ناحیه قرار گیری پروتز را مشخص کرده و پس از اتمام جاگذاری پروتز، جای برش بخیه زده می شود.

در نوع برش زیر پلک ازهمان برشی که در جراحی بلفارو پلاستی ( جراحی پلک ) ایجاد می شود در قرار دادن پروتز گونه نیز استفاده می شود. به این صورت که برشی زیر مژه های پایین به موازات پلک ایجاد شده و از آن ناحیه پروتز را جایگذاری می کنند.

هزینه پروتز چانه

این جراحی به دلیل ایجاد تقارن در صورت، از انواع جراحی های ظریف و دارای حساسیت بالا است. بنابراین انتخاب بهترین جراح پلاستیک در ایجاد نتیجه مطلوب موثر است. بنابراین تفاوت های قیمت از جراح معمولی و جراح ماهر و با تجربه دور از ذهن نخواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 12 =