دکتر خوب برای پروتز چانه

همه چیز درباره جراحی بینی
1398-09-03
جراحی لیفت صورت
بهترین جراح لیفت صورت
1398-09-03

دکتر خوب برای پروتز چانه

Contents

پروتز چانه

یک چانه‌ی متعادل در صورت، می تواند سنگ بنای چهره‌ی جذاب و متعادل زنان و مردان باشد. اگر احساس می کنید بین اجزای صورت شما تناسبی وجود ندارد یا از چانه‌ی کوچک خود ناراحت هستید، جراحی پروتز چانه به عنوان یک راه درمانی، می تواند به شما کمک کند اعتماد به نفس بیشتری نسبت به ظاهر خود داشته باشید. شما می توانید با قرار دادن پروتز توسط دکتر خوب برای پروتز چانه با استفاده از تکنیک هنرمندانه، باعث بهبود هارمونی صورت خود شوید. رفع عیوب چانه به کمک پروتز یک روش ساده اما بسیار مؤثر برای تعادل در اجزای صورت می باشد.

 پیشنهاد می شود برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروتز چانه به خواندن این مطلب ادامه دهید.

جراحی پروتز چانه

به طور معمول، جراحی تقویت چانه که ژنتیوپلاستی نیز نامیده می شود، شامل قرار دادن پروتز در اطراف استخوان چانه برای افزایش اندازه و شکل چانه و همچنین رسیدن به تعادل طبیعی و جذاب بین اجزای صورت است. علاوه بر این ها باعث بهبود خطوط چانه، گردن و فک نیز می شود. این روش یک راه حل دائمی برای بهبود یک چانه‌ی ضعیف یا برآمده می باشد. زیرا پروتزهای چانه برعکس روش تزریق چربی و ژل از مواد جامد و سازگار تولید شده اند که از بین نمی روند و با گذشت زمان با بدن همتراز می شوند.

پروتز چانه

پروتز چانه چگونه انجام می شود؟

برای انجام جراحی زیبای چانه، باید پروتز چانه در پایین‌ترین قسمت از فک قرار بگیرد و سپس در جای خود ثابت شود. قرار دادن پروتز چانه، باعث تغییراتی مانند تعادل در اجزای صورت، بهبود نسبت بینی و چانه و کوچک به نظر رسیدن بینی در صورت افراد می شود.

آیا برای جراحی پروتز چانه احتیاج به بیهوشی است؟

جراحی پروتز چانه می تواند تحت بیهوشی عمومی یا به صورت سرپایی، تحت آرامبخش داخل وریدی حدود یک و نیم ساعت انجام می شود. بعد از عمل جراحی بیمار بعد از کمی استراحت می تواند مرخص شود و به اندازه کافی برای بازگشت به خانه بهبود یافته است.

آیا جراحی پروتز چانه جای زخم بر جای می گذارد؟

معمولاً جراح متخصص پروتز چانه را از طریق زیر چانه یا از طریق داخل دهان وارد می کند. در روش برش داخل دهانی، یک برش عرضی در داخل دهان و در قسمت بالایی شیار بین لب و فک ایجاد می‌شود، به این ترتیب جای زخم در داخل دهان نامرئی است. روش جایگزین برش داخل دهان، برش ۲ سانتی‌متری در زیر چانه است و به سختی قابل مشاهده می باشد.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی جهت انجام  پروتز چانه  با دکتر ونون آصفی متخصص جراحی پلاستیک،  با شماره 36266644 071 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

بازیابی و مراقبت های بعد از پروتز چانه

بعد از جراحی، یک بانداژ فشاری، به مدت یک شب یا بیشتر روی چانه قرار می گیرد. در صورتی که از تکنیک داخل دهانی برای جراحی استفاده شده باشد، محلول دهانشویه هیدروژن پروکساید نیز برای بیمار تجویز می‌شود. برای یک دوره کوتاه مدت نیز مصرف آنتی‌بیوتیک به بیماران تجویز می‌شود.

عمل جویدن بلافاصله پس از جراحی چانه محدود خواهد شد و ممکن است فرد برای چند روز بعد از عمل نیاز به رژیم غذایی مایعات و غذاهای نرم داشته باشد.

چند هفته پس از عمل، چانه و صورت ممکن است کمی متورم باشد و 2 الی 3 هفته طول خواهد کشید تا اثر هر گونه کبودی از بین برود. بعضی اوقات ممکن است بیمار در اطراف محل جراحی بی حسی داشته باشد که به طور کلی این مورد در هفته های بعد از عمل چانه از بین خواهد رفت.

نتیجه قطعی، پس از تقریباً شش هفته بعد از عمل قابل مشاهده است، هنگامی که تمام تورم از بین رفته باشد. جراح ممکن است توصیه کند از فعالیت های سخت برای چند هفته اول بعد از عمل خودداری کنید. فعالیت طبیعی می تواند بعد از تقریباً 10 روز از سر گرفته شود.

پروتز چانه برای چه افرادی مناسب است؟

مردان یا زنانی که چانه‌ی کوچکی دارند و تمایل به انجام عمل جراحی چانه دارند، خصوصاً افرادی که از نیم‌رخ چانه‌ی آن‌ها عقب رفته است، و یا کسانی که غبغب یا گردن گوشتی دارند و همچنین افرادی که بینی برجسته دارند، کاندید ‌های مناسبی برای جراحی زیبایی چانه و یا  تزریق ژل به چانه  هستند. زیرا چانه‌ی کوچک باعث بزرگ به نظر رسیدن گردن و بینی در صورت می شود. به همین دلیل از مهم ترین فواید پروتز چانه، متناسب و متقارن دیده شدن صورت می باشد، حتی در مواردی که بینی بزرگ باشد ممکن است با پروتز چانه دیگر احتیاجی به جراحی بینی نباشد، زیرا باعث کوچک به نظر رسیدن آن می شود.

در نتیجه، موارد گفته شده در مورد نحوه‌ی بیهوشی در جراحی پروتز چانه و بهبودی سریع بیمار بعد از عمل جراحی و همچنین دائمی بودن این روش، باعث شده است، پروتز چانه نسبت به روش های دیگر که برای بزرگ کردن چانه استفاده می شود مثل تزریق یا جراحی استخوان چانه، اولیت افراد برای از بین بردن عیوب چانه باشد.

در صورت انجام این جراحی، پزشک جراحی زیبایی می تواند یک راه حل دائمی برای بهبود یک چانه ضعیف یا برآمده و هماهنگ شدن اجزای صورت فراهم کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + هجده =