جراح بینی گوشتی در شیراز

بهترین جراح بینی در شیراز
1398-06-16
مراقبت های بعد از جراحی بینی
1398-06-16

جراح بینی گوشتی در شیراز

Contents

جراح بینی گوشتی در شیراز

آنچه امروزه به عنوان مدرنیسم می شناسیم بیشترین نمود را در زیبایی ظاهر پیدا کرده است. شاید این جمله درباره تمام کشورها جامعیت نداشته باشد، اما دست کم کشور ما مصداق بارز آن است . جدای از این مفهوم که تاثیر شگرفی بر کیفیت زندگی ایران و ایرانی امروز گذاشته، تاثیرات عوامل اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی را نمی توان انکار کرد. پرداختن به مباحث زیبایی شناختی فرصتی می طلب طول و دراز، لذا در این بستر نمی گنجد.

اکنون که صحبت از زیبایی و توجه به آن شد، بهتراست به مبحثی دیرینه در این زمینه بپردازیم، به نام جراحی بینی. امروزه تاسر برمی گردانید از 10 نفر 8 نفررا می بینید که جراحی بسیار معمول و متداول بینی را انجام داده اند . اما با وجود این حجم از جراحی بینی که روزانه در کشور انجام می شود، باز هم افرادی هستند که رضایت کامل از انجام آن ندارند. دلیل عدم رضایت با وجود سالیان دراز تجربه پزشکان در این زمینه چیست؟ امروز می خواهیم یکی از مشکلات مهم در این زمینه را که متوجه جراحی بینی گوشتی است را بررسی کنیم. در ادامه توضیحات ونون آصفی جراح پلاستیک را درباره این نوع از جراحی بینی می خوانید:

 

ویژگی های بینی گوشتی

از ویژگی های برجسته این نوع بینی پوستی ضخیم با استوانی ظریف و غضروف ضعیف است.اما علائم دیگر آن عبارت است از:

  • نوک بینی پهن
  • پوست بینی چرب
  • پره های بینی پهن بلند و ضخیم

جراحی بینی گوشی

از همان ابتدا که این جراحی در کشور ما رواج پیدا کرد، این باور وجود داشت که جراحی بینی مناسب برای بینی های گوشتی نبوده و به علت گوشتی بودن آن به حالت قبل باز خواهد گشت.اما این باور تا کجا ادامه یافت؟

 

بازگشت فرم قبلی بینی گوشتی پس از جراحی

امروزه روش های نوینی به وجود آمده، که جراحی این نوع بینی را نیز به مانند بینی های استخوانی با تنایج مطلوبی همراه کرده است. جراحان این نوید را می دهند که پس از جراحی بینی گوشتی، بینی به حالت قبل خود باز نمی گردد.

اما باید توجه داشته باشید که موفقیت این عمل به میزان مهارت پزشک بستگی خواهد داشت، لذا هر قدر که جراح تجربه بیشتر و مهارت بیشتری داشته باشد نتیجه عمل نیز موفقیت آمیزتر خواهد بود.

این نکته لازم به ذکر است که میزان تورم و کبودی در جراحی بینی گوشتی به نسبت بینی استخوانی طولانی تر خواهد بود.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی جهت انجام  جراحی بینی  با دکتر ونون آصفی متخصص جراحی پلاستیک،  با شماره 36266644 071 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

تزریق آمپول در بینی گوشتی

تزریق آمپول کورتون به بینی های گوشتی بعد از جراحی، به دلیل التیام و ورم نوک بینی است. تزریق کورتون می تواند بنا بر تجویز پزشک از یک تا چهار مرتبه تزریق شود. اما چرا در بینی های گوشتی از این آمپول استفاده می شود؟ همانطور که در بالا اشاره شد به دلیل اینکه تورم در جراحی بینی گوشتی بیشتر از بینی استخوانی است و همچنینی بینی های گوشتی از ویژگی ای برخوردارند که باعث به وجود آمدن بافت اضافی زیر پوست می شوند باید از این آمپول جهت جلوگیری از برگشت فرم بینی به حالت قبل جلوگیری کرد.

 

هزینه جرای بینی گوشتی

هزینه جراحی بینی گوشتی به نسبت بینی استخوانی قدری بیشتر است. همچنین میزان مهارت و تخصص پزشک نیز در ارتباط با هزینه جراحی بینی بی تاثیر نخواهد بود. بنابراین نمی توان قیمت مشخصی را برای این جراحی پیش بینی کرد. تنها نکته ای که در این زمینه حائز اهمیت است میزان تبحر و تجربه پزشک در زمینه این جراحی است لذا در انتخاب بهترین جراح بینی دقت بیشتری داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + دو =