جراح بینی خوب در شیراز

جراحی پلک
جراحی بلفاروپلاستی
1398-07-02
جراحی انحراف بینی
1398-07-02

جراح بینی خوب در شیراز

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی

Contents

جراح بینی خوب در شیراز

گرچه در دورانی از تاریخ جراحی ایران قرار داریم، که کشور مملو از جراحان زیبایی شده است و هر کدام به نوعی در تخصص خود مهارت دارند. اما این وفور به معنای انتخاب راحت برای متقاضیان نیست. پیدا کردن بهترین جراحی بینی درمیان هزاران جراح مثل پیدا کردن سوزن در انبار کاه است. عموما جراحان موفق در زمینه رینوپلاستی یا همان عمل زیبایی بینی از تبلیغات استفاده نمی کنند و تنها راه شناسایی آن ها جراحی هایی است که انجام داده اند. گویی  بیماران خود، امضای کار دکتر هستند.

اما اگر بخواهیم خود آستین بالا زده و در پی پیدا کردن جراح بینی خوب برآییم، می توانیم با در نظر گرفتن المان مهم به جراحان با تجربه و با مهارت دست یابیم.

درادامه با کمک توضیحات متخصص جراحی پلاستیک دکتر ونون آصفی به شرح برخی ویژگی های جراح بینی از جمله میزان تحصیلات و استفاده از تکنیک های جراحی جهت این جراحی می پردازیم:

ویژگی های جراح بینی خوب

شاید بتوان هنر زیبا شناختی را از اولین ویژگی هایی دانست که باید یک جراح بینی به آن اشراف داشته باشد. جراحی بینی خود نوعی هنرنمایی است و قطعا جراح آن نیز باید از ذوق هنری برخوردار باشد تا بتواند تشخیص دهد چه تغییراتی می تواند زیبایی بیمار را دوچندان کند.

از دیگر ویژگی های یک جراح بینی خوب:

داشتن برد تحصیلی در این زمینه

داشتن تجربه کافی، که در صورت جراحی های متعدد ایجاد می شود.

بررسی دقیق چهره بیمار قبل از انجام جراحی و انتخاب بهترین نوع جراحی

انجام معاینات پزشکی برای جلوگیری از عوارض احتمالی جراحی مانند:

 • اندوسکوپی (آناتومی بینی بیمار)
 • راینومانومتری (مجاری هوایی بینی )
 • آکوستیک راینومتری ( تنگی مجاری بینی )

استفاده از دانش روز برای جراحی بینی

مشاوره موثر برای اننتخاب بهترین روش جراحی و در اولویت قرار دادن سلامتی بیمار

برقراری ارتباط بعد از جراحی به منظور رسیدگی بیشتر برای دست یابی به نتیجه بهتر

ارائه توضیحات مفصل از اقدامات بعد از جراحی بینی

حال که با ویژگی های جراحان موفق رینوپلاستی آشنا شدید بهتر است بدانید جراحی بینی به سه دسته جراحی زیبای ، درمانی ، و جراحی ثانویه تقسیم می شود. آگاهی از نوع جراحی که می خواهید انجام دهید شما را در انتخاب بهترین جراح بینی کمک خواهد کرد. در ادامه توضیح مختصری در این زمینه خواهیم داد:

هدف جراحی زیبایی بینی 

این نوع از جراحی به منظور اصلاح فرم بینی صورت می گیرد از جمله:

 • کج بودن بینی
 • ایجاد شکستگی روی بینی
 • اصلاح اندازه بینی
 • برطرف کردن مشکلات پره های بینی
برای مشاوره و تعیین وقت قبلی جهت انجام  جراحی بینی  با دکتر ونون آصفی متخصص جراحی پلاستیک،  با شماره 36266644 071 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

هدف جراحی درمانی

این نوع از جراحی بینی توجیه درمانی داشته و اغلب مشمول استفاده از بیمه نیز می شود. اکثر کسانی که این نوع جراحی را انجام می دهند ممکن است همزمان با آن از جراحی زیبایی نیز بهره مند شوند. البته این موضوع بستگی به رضایت و تمایل بیمار خواهد داشت. از جمله مواردی که جراحی درمانی بینی را شامل می شود عبارت اند از:

 • انحراف تیغه بینی
 • پولیپ بینی
 • میگرن
 • سینوزیت
 • ناراحتی های تنفسی

هدف از جراحی ثانویه بینی

ممکن است برای برخی از افراد این مشکل ایجاد شود که بعد از جراحی توسط یک جراح بی تجربه به نتیجه دلخواه خود دست پیدا نکنند، از این رو برای اصلاح فرم بینی باید به جراح دیگری مراجعه کرده و یا از همان جراح بخواهند جراحی ترمیم را برایشان انجام دهد. به این نوع از جراحی ها اصطلاحا جراحی ثانویه بینی می گویند.

کلام آخر

با توجه به توضیحاتی که داده شد بیماران و یا متقاضیان جراحی زیبایی بینی می توانند با مراجعه به بهترین جراح بینی به نتایج مطلوب دست یابند، به شرطی که در انتخاب پزشک خود دقت لازم را داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =