جراحی لیفت صورت

هزینه جراحی بینی
1398-07-22
جراحی بینی با لیزر از حقیقت تا تبلیغات 
1398-07-22

جراحی لیفت صورت

جراحی لیفت صورت

Contents

جراحی لیفت صورت

زیبایی ظاهری است که شما را فردی جذاب و زیبا نشان می دهد. شما هر چه تلاش در نگهداری از پوستتان داشته باشید باز هم نمی توانید از چروک هایی که گذشت زمان برایتان به ارمغان آورده چشم پوشی کنید و یا از شل شدن پوست گونه تان که شاید عاملی  وراثتی باشد و یا بر اثر اشعه خورشید ایجاد شده است جلوگیری کنید. لیفت صورت این امکان را برای شما می دهد که پوستی جوان، زیبا و با طراوت داشته باشید.آنچه در این متن می خوانید موارد مهم در مورد جراحی لیفت صورت است که با استفاده از تجربیات دکتر ونون آصفی متخصص گوش و حلق و بینی گرداوری شده است.

مواردی که بهتر است راجع به  لیفت صورت بدانید

در این عمل که حداکثر زمانی که برای ان در نظر گرفته می شود 3 ساعت است، که در آن جراح چربی های شل شده پوستتان را ساکشن کرده و پوست اضافه  را برداشته و ترمیم می کند.

این جراحی را می توان به دو صورت بی حسی موضعی و یا بیهوشی عمومی انجام داد، که انتخاب هر کدام از آن ها بسته به تشخیص پزشک خواهد بود.

از مزایای این عمل می توان به ماندگاری طولانی مدت آن اشاره کرد.

این عمل غالبا به سه شکل صورت می گیرد: لیفت عمقی صورت، لیفت خفیف صورت و لیفت میانی صورت

در لیفت عمقی، اصولا غبغب را از بین برده، که در نتیجه آن گردن زیباتر به نظر می رسد و گونه ها برجسته تر و زیباتر می شوند بریدگی ها در این لیفت زیر موها و کنار گوش شما می باشد که باعث می شود پوستتان کشیده تر شود.

در لیفت خفیف، که نسبت به لیفت های دیگر کم تهاجمی تر به نظر می رسد بریدگی هایی در کنار گوش ایجاد می شود که با حذف بافت های اضافی، گردن و فکی عاری از چروک خواهید داشت.

در لیفت میانی جراح شما برش ها را در زیر موها ایجاد می کند و گونه ها را به سمت بالا می کشند در این حالت  تا حدودی پلک ها نیز تحت تاثیرقرار گرفته و کشیده می شوند.

کاندیای جراحی لیفت صورت چه کسانی هستند؟

اگر شما پوستی شل و افتاده دارید، همین موضع باعث می شود چهره تان عبوس و عصبانی به نظ رسد.

اگر بر پیشانیتان خط های عمیق نقش بسته شود است.

اگر به علت خط های کنار لب ها اعتماد به نفس خندیدن را ندارید.

اگر پوست غبغب و گردن شما بر اثر بالا رفتن سن شل و افتاده شده است.

پیشنهاد ما به شما یافتن بهترین جراح پلاستیک است، تا بتوانید اعتماد به نفس از دست رفته تان را به دست آورید و زیبایی و جوانی پوستتان را هدیه بگیرید.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی جهت انجام  جراحی لیفت صورت  با دکتر ونون آصفی متخصص جراحی پلاستیک،  با شماره 36266644 071 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

مواردی که بعد از عمل لیفتینگ صورت باید رعایت کنید

فعالیت های روزانه تان را به حداقل برسانید.

برای کمتر شدن تورم و کبودی صورتتان بهتر است هنگام خواب سرتان بالاتر از بدنتان قرار دهید.

برا ی کاهش خونریزی و تورم صورتتان بهتر است از کمپرس سرد استفاده کنید.

دارو ها و آنتی بیوتیک هایی که دکترتان تجویز کرده است را مرتب مصرف کنید.

از رفتن زیر تابش مستقیم آفتاب خودداری کنید.

از لوازم آرایشی تا زمانی که دکترتان تعیین کرده استفاده نکنید.

نگران اسکارهای به جا مانده از جراحی هستید؟

این عمل تلفیقی از علم و هنر است که جراحی چیره دست و ماهر می تواند به بهترین شکل ممکن برای شما انجام دهد که جای عمل مشخص نباشد، به این صورت که با ایجاد برش در رستنگاه و یا داخل موها موجب می شود که جای بخیه روی  پوست صورتتان مشخص نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − یازده =