جراحی بینی با لیزر از حقیقت تا تبلیغات 

جراحی لیفت صورت
جراحی لیفت صورت
1398-07-29
تزریق چربی و زیبایی دوباره 
1398-07-29

جراحی بینی با لیزر از حقیقت تا تبلیغات 

Contents

جراحی بینی با لیزر از حقیقت تا تبلیغات

ممکن است شما علاقمند به جراحی زیبایی بینی خود باشید اما از عمل جراحی بینی بترسید یا بدتان بیاید و یا از طول درمان و دوران نقاهت آن که خیلی سخت می گذرد و نیاز به مراقبت های شدید دارد نفرت داشته باشید. باید بدانید که علم آنقدر پیشرفت کرده که برای نجاتاز سختی های جراحی بینی راهکارهای بسیار پیشرفته و مدرنی کشف و ابداع شده است. یکی از این راه ها جراحی بینی با لیزر است.
در گذشته از ابزار لیزر برای ایجاد تغییر در ساختار بیرونی بینی و عملاً در پوست بینی استفاده می شد. یا اینکه با راهکارهای تجربی مثل لیفت بینی با نخ به منظور کوچک کردن بینی استفاده می کردیم. اما امروز توانسته ایم با استفاده از لیزر در ساختارهای درونی تر و داخلی بینی نیز تغییرات بزرگی ایجاد کنیم. در اینجا شما را با این معجزه عالم جراحی زیبایی بینی که بهترین جراح بینی برایمان تشریح کرده آشنا می کنیم.

روش انجام کار جراحی بینی با لیزر

در روش معمول جراحی زیبایی بینی نیاز بود که فرد کاملا بی هوش شود و با استفاده از متد جراحی تهاجمی باز، پوست بینی را برش داده و به ساختار زیرین آن یعنی استخوان و غضروف بینی دست رسی پیدا می کردیم. سپس با ایجاد تراش کاری در نواحی مختلف زیرین شکل استخوان و… آن ساختار مورد نظر را در اسکلت بینی و بخش غضروفی آن ایجاد کرده و سپس با استفاده از بخیه زخم های پوست را می بستیم و با روش پانسمان دقیق و چسب کاری اقدام به پانسمان بینی می کردیم.
اما در جراحی بینی با روش بسته دیگر نیازی به بی هوشی و زخم های بزرگ و کبودی دردهای شدید و پانسمان سنگین وجود ندارد. به این صورت که راه ورود به لایه های داخلی بینی نه از طریق ایجاد زخم، بلکه با استفاده از سوراخ های بینی است. و با دستگاه های ویژه لیزر به تغییر در ساختار درون بینی و سپس پوست بینی می پردازیم.

مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی با لیزر

• برای انجام جراحی زیبایی و یا درمانی بینی لازم است به نکات مهم و مراقبت های ویژه ای بپردازیم که مهمترین آنها به شرح زیر هستند.
• یادتان باشد که استعمال هرگونه دخانیات بعد از عمل ممنوع است.
• فعالیت های شدید بعد از عمل بسیار خطرناک است.
• از دو هفته قبل تا دو هفته بعد از جراحی از داروهای آسپیرین، ایبوپروفن و یا ویتامین E به هیچ وجه استفاده نکنید.
• در صورت سابقه آلرژی و حساسیت به هر ماده و دارویی پزشک را در جریان قرار دهید.

چه افرادی به عمل بینی با لیزر نیاز دارند؟

• افرادی که بینی آنها به شدت رشد داشته و بسیار بد فرم باشد که اصطلاحاً به آن رینوفیما گویند.
• افراد دارای بینی گوشتی یا بینی با نوک خیلی پهن.
• افرادی که به علت دیابت و مشکل اختلالات به هورمون انسولین دارای مشکل لخته شدن خون دارند.
• اگر کسی با خطر و ریسک بالای بیهوشی کامل مواجه است به درمان با لیزر نیاز دارد.
• افرادی که فرم بینی آنها به علت ضربه شدید از دست رفته است.
• افراد بالای 18 سال فقط باید از این روش استفاده کنند.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی جهت انجام  جراحی بینی   با دکتر ونون آصفی متخصص جراحی پلاستیک،  با شماره 36266644 071 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

هزینه جراحی بینی سرپایی

جراحی بینی خوب نیاز به صرف وقت و انرژی و هزینه دارد. هزینه جراحی بینی بسته به نیازها و صرف امکانات و تجربه و مهارت پزشک متخصص و همچنین شرایط بینی شما تغییر خواهد بود. پس لازم است برا محاسبه هزینه عمل زیبایی بینی خود نزد بهترین متخصص زیبایی مراجعه کرده و شرایط را ارزیابی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =