جراحی بلفاروپلاستی

مراقبت های بعد از جراحی بینی
1398-06-25
جراحی زیبایی بینی
جراح بینی خوب در شیراز
1398-06-25

جراحی بلفاروپلاستی

جراحی پلک

Contents

جراحی بلفاروپلاستی

قطعا شنیده اید که چشم ها صحبت می کنند، این جمله گویای گیرایی چشم ها در صورت است. شما با چشمهایتان از حالت درونی خود خبر می دهید، تمامی احوالات از غم و شادی تا خشم و شادابی را  می توان در نگاهتان دید. همچنین در علوم روانشناسی چشم ها درونیات افراد را نیز لو می دهند حس دروغ،  صداقت، ترس و وحشت همگی حالاتی هستند که می توانیم بدون نیاز به چرخاندن زبان به دیگران منتقل کنیم آن هم فقط با یک نگاه.

حال تصور کنید به دلیل شکل و نمای پلک، شما را دائما فردی خسته، عبوس و یا ناراحت حدس بزنند؟ چه حسی خواهید داشت؟ قضاوت اطرافیان و برخورد با چهره شما قطعا کلافه تان خواهد.

شاید در دهه های گذشته به  دلیل پیشرفته نبودن برخی تجهیزات امکان رفع این مشکل وجود نداشت اما امروزه به لطف پربار شدن درخت علوم پزشکی و به روز شدن تجهیزات آن این مشکل نیز راه حل خودش را پیدا کرده است.

بله درباره جراحی زیبایی پلک صحبت می کنیم. جراحی ظریف و بسیار موثر در داشتن چهره ای گیرا و شاداب.

در ادامه می توانید مقاله جراح پلاستیک، ونون آصفی را در این زمینه بخوانید:

جراحی زیبایی پلک

جراحی پلک در در علوم پزشکی با عنوان جراحی بلفاروپلاستی به کار می رود. در این جراحی ، جراح متخصص با برش بخشی ازپلک،  پوست، چربی و یا عضلات را برداشته و یا جابه جا می کند.

 

برش در جراحی زیبایی پلک

به علت حساسیت و ظرافت این جراحی، جراحان از وسایل مختلفی در این راستا استفاده می کنند و هر کدام از آن ها به منظوری قابل استفاده است. از این وسایل می توان، چاقو، لیزر، رادیوفرکانسی و یا الکتروکوتری را نام برد. بنا به نوع عارضه پلک جراح برش را روی پلک پایین و یا پلک بالا ایجاد می کند. به غیر از برداشت عارضه این دو نواحی جراحی پلک به منظور رفع پف پلک نیز صورت می گیرد.

شاید جالب باشد بدانید که جراحی پف پلک را بلفاروپلاستی آسیایی نیز می نامند چراکه اغلب مردمان آسیای شرقی و جنوب شرقی دچار آن بوده و این جراحی در میان آن ها طرفداران بیشماری دارد. جراحی پلک بالا جهت تاثیر دربینایی و بهبودی آن و جراحی پلک پایین نیز جهت رفع پف و یا چین و چروک زیر چشم صورت می گیرد.

در این جراحی برشی به موازات خط طبیعی پوست و یا قسمت داخلی پلک ایجاد می شود.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی جهت انجام  جراحی بینی  با دکتر ونون آصفی متخصص جراحی پلاستیک،  با شماره 36266644 071 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

مراقبت های پس از جراحی زیبایی پلک

  1. وقتی جراحی به اتمام می رسد، اولین چیزی که خواهید دید پدهای آغشته به محلول است که جهت رفع التهاب روی چشمانتان قرار داده اند.
  2. پس از برطرف شدن اثر بی حسی ممکن است قدری درد و تاری دید داشته باشید، که به دلیل جراحی و جای بخیه و مالیدن کرم های مخصوص است.
  3. پس از پایان جراحی، جراح و یا پرستاران اقدامات لازم را جهت شستشوی چشم ها به شما توضیح خواهند داد. شما باید تا چند روز پس از جراحی از کمپرس سرد استفاده کرده و سر را در جهت بالا نگهدارید.
  4. اگر بعد از چند روز از سپری شدن جراحی در چشمهایتان احساس سوزش و خارش داشتید نگران نباشید. خشک شدن پلک ها پس از این جراحی سوزش، التهاب، خارش و حساسیت به نور را نیز در پی خواهد داشت.

 

هزینه جراحی زیبایی پلک

این جراحی مانند جراحی های دیگر در مورد هزینه ها، رابطه مستقیمی با مهارت جراح و نوع جراحی دارد. بنابراین گفتن هزینه ای مشخص برای آن قدری غیر منطقی به نظر می رسد، مضاف بر آن ممکن است با مراجعه به بهترین جراح پلاستیک مشخص شود که شما اصلا کیس جراحی پلک نبوده ویا افتادگی پلک شما در اثر افتادگی ابروهاتان باشد، که درمان ان به شکل دیگری است.

بنابراین ابتدا با مراجعه به بهترین جراح پلاستیک و یا بهترین جراح پلک نوع عارضه را مشخص کرده و در مرحله بعد در پی جراحی برآیید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + ده =