تزریق ژل راهی امن برای رسیدن به زیبایی

تزریق چربی و زیبایی دوباره 
1398-08-06
همه چیز درباره جراحی بینی
1398-08-06

تزریق ژل راهی امن برای رسیدن به زیبایی

Contents

تزریق ژل راهی امن برای رسیدن به زیبایی

اکنون در برهه ای از زمان زیست می کنیم که دیگر نواقص اندامی از جمله نواقص چهره دیگر به عنوان پدیدیه ای غیرقابل درمان تلقی نمی شود. در حال حاضر بسیاری از روش های تهاجمی و غیر تهاجمی وجود دارد تا افراد را به ظاهر مطلوب خود نزدیک کند. آنچه در این بین می تواند مهم تلقی شود نوع جراحی و مهارت پزشک است. اکثر قریب به اتفاق افرادی که در فاصله ای نه چندان دور از شما هستند نوعی از جراحی چه از نوع تهاجمی و یا چه از نوع غیر تهاجمی را تجربه کرده اند.
اما این نکته بسیار با اهمیت است که اغلب افراد می خواهند با کمترین هزینه و با سرعت بیشتر به نتیجه دلخواهشان برسند. اما چطور؟ آیا امکان پذیر است؟
از عجایب علوم پزشکی و تکنولوژی روز به روز باز تولید شده آن، استفاه از روش هایی است که به سرعت نیتجه بخش بوده و عوارض کمتری دارد. یکی از شگفتی های علوم پزشکی در این زمینه استفاده از ژل های تزریقی و یا بوتاکس و تزریق چربی، جهت برطرف کردن نواقص صورت و ایجاد چهره ای موزون برای افراد است. این ماده توانسته در چند دهه اخیر غوغایی برپا کند که تا به حال هیچ جراحی ای نتوانسته گوی سبقت را از آن برباید.
اگر می خواهید از توانایی این ماده در ایجاد چهره ای زیبا بیشتر بدانید پیشنهاد می کنیم مقاله پیش رو از دکتر ونون آصفی را در این زمینه دنبال کنید:

چرا تزریق ژل؟

گرچه ژل هایی که در بازار موجود است از نظر نوع مواد با یکدیگر متفاوت است، اما اکثر آن ها توانسته اند تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا را اخذ کنند. اما از مهمترین این ژل ها، ژل تزریقی اسید هیالورونیک است.
این نوع ژل به دلیل برخورداری از ماده ای که در بدن موجود است به عنوان تسهیل کننده بافت های همبند شناخته می شود.
این ژل نه تنها هیچ گونه عوارضی برای متقاضیان نداشته،| بلکه می تواند کیفیت پوست را روز به روز افزایش دهد.
عموما ژل ها را به دلیل نمایان شدن اثرات پیری مثل چین و چروک استفاده می کنند، اما گاها افراد برای ایجاد انحنا های جذاب در صورت نیز از ان بهره مند می شوند.

آنچه تزریق ژل ایجاد می کند:

از ژل در علوم پزشکی استفاده های بی نهایتی می شود اما عمده موارد استفاده از آن را می تواند در چند مورد بررسی کرد. از جمله:
در برجسته سازی گونه
برجسته سازی لب ها
ایجاد انحناهای کناری فک
ایجاد اصلاحات در چانه
برطرف کردن چین چروک ها
برطرف کردن گودی زیر چشم
برطرف کردن خط اخم و خط خنده
همانطور که گفته شد استفاده از ژل در بیشتر مواقع برای برطرف کردن چین و چروک های ناشی از گذر زمان استفاده می شود. در این مورد تزریق ژل می تواند شادابی پوست را به فراد برگردانده و زیبایی دوباره به آن ها ببخشد.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی جهت انجام  تزریق ژل   با دکتر ونون آصفی متخصص جراحی پلاستیک،  با شماره 36266644 071 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

تزریق ژل برای چه افرادی ممنوع است؟

افراد انسولینی
زنان باردار و زنان شیرده
مبتلایان به دیابت
مبتلایان به آسم و آلرژی
مبتلایان به لوپوس، روماتیسم
داشتن سابقه سکته قلبی و مغزی
کسانی که از آسپرین استفاده می کنند

هزینه تزریق ژل

پاسخ به سوالاتی در زمینه هزینه تزریق ژل قدری غیر ممکن است ، چراکه این نوع خدمات به دلیل استفاده از مواد متنوع و نوع تخصص و مهارت پزشک دارای تعرفه های مختلفی است، از این رو نمی توان برای آن هزینه مشخصی را در نظر گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + هفده =