تزریق چربی و زیبایی دوباره 

جراحی بینی با لیزر از حقیقت تا تبلیغات 
1398-08-04
تزریق ژل راهی امن برای رسیدن به زیبایی
1398-08-04

تزریق چربی و زیبایی دوباره 

Contents

تزریق چربی و زیبایی دوباره 

تزریق چربی در دهه های نزدیک جزپرطرفدار ترین خدمات زیبایی به حساب آمده است. گرچه جدال آن با تزریق ژل همچنان ادامه دارد اما هرگز صحنه رقابت را ترک نکرده است. از تزریق چربی به دلیل برداشت چربی از نواحی مختلف بدن و انتقال آن به نواحی مورد نظر، اصولا روشی امن تر از تزریق ژل به عنوان ماده ای خارجی استقبال می شود.

سالانه هزار نفر از خدمات تزریق چربی استفاده کرده که در صورت بهره مندی از پزشک حاذق تاثیرات و ماندگاری بلند مدت آن را نیز تجربه کرده اند. در ادامه برخی نکات در این خصوص را با توجه به توضیحات دکتر ونون آصفی متخصص گوشو حلق و بینی بررسی خواهیم کرد.

موارد استفاده از تزریق چربی

 • رفع چین و چروک صورت
 • استفاده در جوانسازی دست و پاها
 • رفع خط خنده و خط اخم
 • از بین برنده جای زخم و فرورفتگی ها
 • بازسازی نواحی دارای نقص بدن

فواید استفاده از تزریق چربی

 • نبود عوارض پوستی به دلیل ایجاد نکردن حساسیت
 • روشی بی خطر با ماندگاری بالا
 • روشی کم تهاجم در بازسازی نواقص صورت و بدن

مکانیزم روش تزریق چربی

در تزریق چربی ابتدا نواحی که پزشک می بایست چربی را از  آن استخراج کند مشخص شده و در مرحله بعد با بی حسی موضعی و  با ایجاد برشی کوچک چربی ناحیه را تخلیه می کنند . در مراحل بعد با شستشوی چربی آن را به نواحی دارای نقص تزریق خواهند کرد.

آمادگی برای تزریق چربی

 • نوشیدن مقدار زیاد آب
 • خودداری از استعمال دخانیات دست کم تا 6 هفته قبل از تزریق
 • اجتناب از مصرف آسپرین و مواد ضد التهابی
برای مشاوره و تعیین وقت قبلی جهت انجام  تزریق چربی    با دکتر ونون آصفی متخصص جراحی پلاستیک،  با شماره 36266644 071 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

ماندگاری تزریق چربی

بعد از تزریق چربی آنچه که در انتظار شماست بهبودی پوست صورت و شفافت آن است. اما آنچه می تواند این نتیجه مطلوب را حفظ کند، تبحر و تجربه پزشک است. اگر تزریق به درستی انجام گیرد می تواند نتیجه دائمی را نیز از آن انتظار داشت، چرا که با تزریق صحیح، چربی می توان با دریافت جریان خون از آن تغذیه کرده و به صورت دائمی در بدن و یا در صورتتان آن را مشاهده کنید. سعی کنید برای داشتن تجربه ای خوب از تزریق چربی با پزشک خود در ارتباط باشید تا در صورت نیاز به تزریق مجدد و یا بررسی حساسیت به او مراجعه کنید.

تزریق چربی یا تزریق ژل ؟

همانطور که در ابتدا اشاره شد متقاضیان این دست از خدمات جراحی بین این دو روش مردد هستند. اما واقعیت این است که استفاده از هر کدام از آن ها بسته به نیاز متقاضی و تشخیص پزشک صورت می گیرد. جالب است بدانید تزریق ژل بعد از تزیرق چربی رتبه دوم در عمل های زیبایی را دارد.

هزینه تزریق چربی

این نکته  حائز اهمیت است که به دلیل پروسه برداشت چربی از بدن نسبت به روش تزریق ژل که از مواد خارجی استفاده می شود، تزریق چربی دارای هزینه بالاتری است. اما آنچه هزینه تزریق چربی را از مطبی به مطب دیگر متفاوت می کند، مهارت پزشک در انجام آن است، لذا بهتر است به جای پیگیری از تزریق چربی در مطب های ارزان قیمت پیگیر پیدا کردن پزشک خوب در این زمینه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 4 =